depack

KORUMA FİLESİ

İşletmenizden son kullanıcıya hassas koruma

Ürün ölçüleri için tıklayınız.

Koli, top ve palet ölçüleri için tıklayınız.

Teklif İste
Depack Ambalaj Koruma Filesi Görsel 1

Ürünlerinizin güvenle taşınmasına yardımcı dayanıklı file

Koruma filesi, düşük maliyetli ve dayanıklı yapısı ile öne çıkan bir üründür. Yüksek hassasiyet gerektiren mekanik parçalarda, boyalı, elektroliz ile parlatılmış, galvaniz veya çinko kaplı yüzeylerde tercih edildiği kadar ahşap ve cam gibi malzemelerde de güvenle kullanılmaktadır.

1 - 18 cm çevre aralığında üretilmekte olan koruma filesini, silindirik formda olabileceği gibi açık (düz) olarakta talep edebilirsiniz. Açık koruma filesi genellikle üst üste dizilerek paletler halinde sevk edilen çeşitli geometrilere sahip ürünlerinizde katlar arası ayraç görevi görür; ürün başına paketlemenin tercih edilmediği durumlarda temas sonucu oluşacak kırılma, çatlama, ezilme ve çizilme sorunlarının yaşanmasını minimum düzeye indirger.

Sektörün güvenle kullandığı gizli yardımcınız

TAV İstanbul Atatürk Havalimanı ve Baklavacı Güllüoğlu Gıda Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. gibi işletmelerinde tercihinde yer alan Depack koruma filesi; şişe, kavanoz, cam vb. korumasında olduğu kadar sandalye ve masa bacakları gibi estetiğin ön planda olduğu sektörlerde de talep görmektdir.

Depack koruma filesi kullanan firmalar, hasarlı ürün sebebiyle iade oranını minimuma indirecekleri gibi filelerinden tekrar kullanılabilir yapıda olmaları sebebiyle de maliyetlerini azaltabilmektedirler.

İletişim
Depack Ambalaj Koruma Filesi Görseli 2
Ambalaj çözümlerimize dair fiyat teklifi almak ister misiniz?
Adres

Üçevler Mahallesi, Erenler Sokak No: 12 O/P Nilüfer, Bursa
Türkiye

Telefon

Ofis : +90 (224) 211 3700
Fabrika : +90 (224) 441 2454

Eposta

Ofis : info@depack.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:00 - 18:00
Cumartesi : 08:00 - 15:00