depack

H File

Plastik kasalar için mükemmel koruma örtüsü

Ürün ölçüleri için tıklayınız.

Koli, top ve palet ölçüleri için tıklayınız.

Teklif İste
Depack Ambalaj H File Plastik Kasa

Plastik kasalarınızın da korumaya ihtiyacı var

Bantlı Filenin sektör başarısının ardından Depack, karton kutu dışında da ürün sevkiyatı yapan firmaların ihtiyacını gözeterek faydalı model patentli H Fileyi geliştirmiştir.

Ürünün dokusunu oluşturan 3 iplik file, standart baklava desenli filelerden farklıdır. 3 ipliğe adını veren ve dikey eksende yer alan file geçişi, ürünün tek yönde esnemesine olanak sağlar.

Plastik kasalarınızda firmanızın adını taşıyın

Özetle H File; 3 iplik filenin akıllı elastikiyet gücünü kullanarak plastik kasalara şapka şeklinde geçen naylon şeritli bir koruma örtüsüdür.

İstenen ebatlarda üretilebilen H Fileler, firmanızın adını / görselini taşıyan naylon şeritler ile plastik kasayı çevrelemektedir. Bu sayede H File, sadece ürünlerinizi korumakla kalmaz; plastik kasanıza direnç ve sağlamlık kazandırır, reklamınızı yapar ve şık bir paketleme sağlar.

Teklif İste

Kolay ve güçlü montaj

H File ürünün montajı oldukça basittir. Sipariş verdiğiniz ölçülerde üretilen H Fileler, şapka gibi plastik kasalara geçirilir. Sıkı geçme gösteren H File, cılız plastik kasaları güçlendirir. Herhangi bir ek işleme ihtiyaç duymadığından firmanızın insan kaynağı ve sarf malzemesi masraflarını kontrol etmesine yardımcı olur.

Kalite Kontrol

Siparişleriniz fabrikamızı terk etmeden önce aralarından numuneler seçip, ölçü ve naylon şeritlerin ayrılma testleri yapılmaktadır.

Maksimum Albeni

Ambalajın öneminin farkında olan Depack, ürünlerinizin albenisini arttırarak kendi piyasanızda tercih edilmesini ve dikkat çekmesine destek olur.

Depack Kutu Palet
Ambalaj çözümlerimize dair fiyat teklifi almak ister misiniz?
Adres

Üçevler Mahallesi, Erenler Sokak No: 12 O/P Nilüfer, Bursa
Türkiye

Telefon

Ofis : +90 (224) 211 3700
Fabrika : +90 (224) 441 2454

Eposta

Ofis : info@depack.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:00 - 18:00
Cumartesi : 08:00 - 15:00