depack

Hakkımızda

Depack, termoplastik polimerlerin ekstrüzyonu konusunda faaliyetlerine başlamış bir şirket olup, sektörün değişen ihtiyaçlarına yenilikçi Kağıt Viyol ürünüyle cevap vermeyi başarmıştır.


2007 yılında kurulmuş olan Depack, maksimum müşteri memnuniyetini güvence altına almak için kaliteyi sürekli stratejik hedef olarak benimsemiştir. Bu anlayışla, kuruluşundan itibaren teknolojiye yaptığı yatırımlar ile kapasitesini ve ürün kalitesini sürekli olarak arttırmakta ve geliştirmektedir.

Depack, kadrosunda yer alan ARGE, pazarlama ve satiş departmanlarıyla paralel çalışarak piyasa ihtiyaç ve taleplerini sürekli dinlemektedir. Bu çalışmalar doğrultusunda üretim hatlarının optimize edilmesi, yeni hatlar kurulması ve pazar araştırmasını sürekli yaparak en üst seviyedeki kaliteyi müşterileriyle buluşturmaktadır.

Depack ailesi olarak, ambalaj sektörünün geleceğinin çevre dostu materyallerle sürdürülebilir olduğunun farkındayız. Doğada rahatça ayrışan, çevreci ve benzeri olmayan bir ürün olan kağıt viyol, dünyanın hertarafından büyük bir ilgi topladı ve müşterilerimizin vazgeçilmez tercihi haline geldi.

Hem file ürünlerimiz hem de kağıt viyol ürünlerimizin üretim hakları faydalı model patenti ile koruma altına alınmış olup, yüzde 100 yerli sermaye ile geliştirilmiş ürünlerdir.

Depack Logo Patentli

> 33M

ADET BANTLI FİLE ÜRETİMİ

> 50M

METRE FİLE ÜRETİMİ

> 14 YIL

SEKTÖR TECRÜBESİ

2

FAYDALI MODEL PATENTİ
Adres

Üçevler Mahallesi, Erenler Sokak No: 12 O/P Nilüfer, Bursa
Türkiye

Telefon

Ofis : +90 (224) 211 3700
Fabrika : +90 (224) 441 2454

Eposta

Ofis : info@depack.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:00 - 18:00
Cumartesi : 08:00 - 15:00