depack

DEPACK AMBALAJ, ŞUBAT 14, 2019
ŞİRKET HABERLERİ

2019 Fruit Logistica Berlin Fuar Katılımımız

2019 Fruit Logistica Berlin Fuar Katılımımız blog görsel 1

Depack Ambalaj, 6|7|8 Şubat 2019 tarihlerinde Messe-Berlin'de düzenlenen Fruit Logistica Fuarı'na katılmıştır. 1993 yılından beri her yıl düzenlenen bu fuar, her yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısı ile sektörün önde gelen bir buluşmasıdır.

Yaş meyve / sebze üreticileri, dağımtımcıları, toptancıları, ambalajcıları ve tohum, makine, sistem üreticilerinin bir araya geldiği ve dünya ile buluştukları bu büyük organizasyonda Depack Ambalaj stant açarak ülkemizi temsil etme fırsatı bulmuştur. Depack, 3 gün boyunca sektör ile alakalı binlerce kişiye adını duyurmuş; yüzden fazla firma ile doğrudan iletişim kurarak yerli / yabancı müşteri ağını genişletme adımları atmıştır. İhracat ağımızı genişletmekte olduğumuz şu günlerde bizlere ilgi gösterip zaman ayıran tüm değerli katılımcılara teşekkür ederiz.

2019 Fruit Logistica Berlin Fuar Katılımımız blog görsel 2

İlk kez 2015 Fruit Logistica Fuar'ında tanıttığımız Bantlı File'nin sektör başarısından oldukça memnun olan Depack Ambalaj, çalışmalarına devam etmiş ve 2019'un başında Baskılı Bantlı File'yi geliştirmiştir.

Mevcut ürün portföyüne ek olarak ilk defa 2019 Fruit Logistica Fuar'ında tanıttığımız Baskılı Bantlı File'nin ürün detaylarını çok yakında internet sitemizden duyuracağız. Bu katma değeri yüksek yenilikçi ürünün gördüğü yoğun ilgi bizleri çok mutlu etmiş; sektöre katkı sağlayacak ürünlerin geliştirilmesine devam etme konusunda bizleri daha da cesaretlendirmiştir.


BÜLTEN

Eposta bültenimize kaydolun!

Şirketimiz hakkında son duyurular ve sektörel gelişmelerden haberdar olmak isterseniz eposta bültenimize aşağıdaki bilgileri doldurarak kaydolabilirsiniz. (Vereceğiniz bilgiler sadece yeni bir içerik hazırladığımızda sizi bilgilendirmek için kullanılacaktır.)
SON EKLENEN BLOG İÇERİKLERİ
Ambalaj çözümlerimize dair fiyat teklifi almak ister misiniz?
Adres

Üçevler Mahallesi, Erenler Sokak No: 12 O/P Nilüfer, Bursa
Türkiye

Telefon

Ofis : +90 (224) 211 3700
Fabrika : +90 (224) 441 2454

Eposta

Ofis : info@depack.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:00 - 18:00
Cumartesi : 08:00 - 15:00