depack

Hakkımızda

Depack, termoplastik polimerlerin ekstrüzyonu konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup, katma değerli plastik file ve file ürünlerinin üretimini yapmaktadır.


2007 yılında kurulmuş olan Depack, maksimum müşteri memnuniyetini güvence altına almak için kaliteyi sürekli stratejik hedef olarak benimsemiştir. Bu anlayışla, kuruluşundan itibaren teknolojiye yaptığı yatırımlar ile kapasitesini ve ürün kalitesini sürekli olarak arttırmakta ve geliştirmektedir.

Depack, kadrosunda yer alan ARGE, pazarlama ve satış departmanlarıyla paralel çalışarak piyasa ihtiyaç ve taleplerini sürekli dinlemektedir. Bu çalışmalar doğrultusunda üretim hatlarının optimize edilmesi, yeni hatlar ve ürünler geliştirlmesi ve kalitesi yükseltilmiş polimer yapıları ile üretim yapılması gibi konularda sürekli gelişim içerisindedir.

Bu çalışmalar sonucu Depack, yenilikçi bir ürün olan Bantlı Fileyi ve piyasada benzeri olmayan H Fileyi global pazara sunmuştur. İki ürünün de üretim hakları faydalı model patenti ile koruma altına alınmış olup, yüzde 100 yerli sermaye ile geliştirilmiş ürünlerdir.

Depack Logo Hakkımızda Patentli

> 22M

ADET BANTLI FİLE ÜRETİMİ

> 34M

METRE FİLE ÜRETİMİ

> 10 YIL

SEKTÖR TECRÜBESİ

2

FAYDALI MODEL PATENTİ
Adres

Üçevler Mahallesi, Erenler Sokak No: 12 O/P Nilüfer, Bursa
Türkiye

Telefon

Ofis : +90 (224) 211 3700
Fabrika : +90 (224) 441 2454

Eposta

Ofis : info@depack.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:00 - 18:00
Cumartesi : 08:00 - 15:00